Українська / Статті

Інтимні послуги та знайомства, секс за гроші

Інтим цікавив людство з найдавніших часів через однієї з найголовніших потреби людини - потреби в задоволеннях. Посилюється ця потреба інстинктом розмноження. Чому ж потреба в інтимних послугах така сильна? Відповідь проста: середньостатистичний чоловік живе в жорстких умовах психологічного, а часом і фізичного тиску навколишнього соціуму. З усіх боків на людину сипляться вимоги і зобов'язання, які примушують робити його те, чого він сам не хоче.

Щоб хоч якось полегшити внутрішнє психологічне напруження, людина шукає так звані вікна в будь-яку область, де напружень немає. Хтось вибирає алкоголь для скидання напруг, хтось наркотичні речовини, хтось губить своє життя в комп'ютерних іграх. Секс знайомства з давніх-давен вважалися природним і психологічно безпечним способом зняття стресів. Ось чому проституція набула такого широкого поширення і не підлягає викоріненню ніякими силовими методами.

До тих пір, поки можновладці будуть експлуатувати звичайного споживача, не даючи йому можливості самореалізуватися свої кращі якості, до тих пір люди будуть шукати можливості для інтим знайомства з протилежною статтю. Це є найбільш простим і природним способом зняття напружень. Для тих, хто надає послуги сексу за гроші, це є так само простим способом заробітку. При цьому, щоб надавати інтимні послуги, не потрібно будь-яких спеціальних навичок або знань. Досить мати гарне тіло і гарненьке личко. А часом і це зовсім не обов'язково.
Історія інтиму за гроші
Історія цього питання йде в глиб століть і мабуть вже ніхто не зможе відповісти на питання коли і хто першим почав надавати секс послуги. Можна лише припускати про те, коли інтимні знайомства отримали широку популярність. Найбільш ранні згадки про інтим знайомства зустрічаються в Біблії, а більш древніх джерел, на жаль, людство не має. Уже тоді, з'явилися перші тямущі правителі, які вирішили самі заробити на інтим знайомства, ввівши податок на надання інтимних послуг.

Значно пізніше секс знайомства за гроші стали переслідуватися за законом. Вищі чини і власники влада вважала, що інтимні знайомства руйнують основи людської моралі. У певні роки кара за надання інтимних послуг була смертельною. Але навіть це не викоренило бажання отримати секс знайомства у більшій частині представників чоловічої статі. У найпохмуріші часи людства, послуги проституції надавали навіть чоловіки. Причому для самих же чоловіків. Інтимні знайомства в багатьох країнах переслідується по закону. Але, що найцікавіше, самі представники влади знаходяться в пошуку секс знайомств, але без будь-якої оплати, залякуючи тих, хто інтимні знайомства надає.

Якщо ви перебуваєте в пошуку інтиму, або сексу за гроші, ми пропонуємо вам скористатися пошуком по інтим знайомствам і вибрати дівчинку, або хлопчика, що надають інтимні послуги.

Контакти

 097 947 72 28

 milo.maximus@mail.ru

 

Замовити чоловічий стриптиз у Києві

 

Замовити жіночий стриптиз у Києві

Про стриптиз

Інтимні послуги та знайомства, секс за гроші

Еротична шоу-програма

Стриптизер в подарунок дівчині на дівич-вечір

Оригінальний подарунок в Києві

VIP подарунок дівчині

Подарунок подрузі на дівич-вечір - чоловічий стриптиз

Чоловічий стриптиз - не новина

Види чоловічого стриптизу

Дівич-вечір перед весіллям в сауні: чоловічий стриптиз в подарунок

Чоловічий стриптиз (Київ) в боротьбі з весняним авітамінозом

Хлопчики за викликом. "Хочу хлопця!"

Чоловічий стриптиз замовити

Стриптиз - збочення, або...

Наука стриптизу і піп-шоу

Чоловічий стриптиз - алхімія пристрастей і бажань

VIP ескорт

Чоловічий стриптиз - мистецтво на межі

Як розробляються стрип-номери і для чого в стриптизі жердина

Стриптиз Київ

Чоловічий стриптиз в Києві