Українська / Статті

Чоловічий стриптиз - не новина

У кожній країні стриптиз має свої особливості. Наприклад, влада Таїланду стриптизерки і стриптизери можуть задіяти в своєму танці не тільки одяг, але і різні предмети - гірлянди з квітів або змій. Чоловічий стриптиз тут дуже вишуканий.

Цінителі мистецтва роздягання на сцені можуть насолодитися їм повною мірою, відвідуючи безліч стрип-барів, нічних клубів і навіть деякі театри. Наприклад, в одному з російський театрів - Концептуальному театрі Кирила Ганіна, ставилося спектакль з промовистою назвою «парнуху» (за задумом авторів, назва пишеться через «а»). Його головна героїня під час представлення роздягалася знизу до пояса, а її партнер, виконуючи свої танці, роздягався повністю.

Паризьке кабаре «Crazzy Horse» пропонує увазі своїх відвідувачів танці оголених тіл, які по праву можна віднести до мистецтва через їх вишуканості і талановитості.

Чоловічий стриптиз в Києві може викликати у жінок різні почуття. Може і служити веселою розвагою для компанії подруг на дівич-вечорі чоловічий стриптиз. Київ, як і багато великих міст, відкриває шанувальникам чоловічого стриптиз безліч барів, кафе і клубів.

У далекому минулому таємничий ритуал з оголенням, доступний тільки присвяченим, стриптиз, сьогодні доступний всім бажаючим. В процесі танцю відкривається те, що довгий час приховувалося від сторонніх очей, а саме, нагота. Помилково вважати, що стриптиз з'явився зовсім недавно. Своїм корінням танець-оголення сягає в далеке минуле.

Стриптиз вважався танцем родючості ще в Стародавньому Єгипті. Кожна окрема епоха відрізнялася своїм неоднозначним ставленням до нього. Стриптиз то підносили, вважаючи одним з видів мистецтва, то забороняли і засуджували. Стародавні не сприймали його, як щось ганебне, як вважають деякі сьогодні, а навпаки, цей танець викликав у них побожне повагу. Його призначенням було тішення божеств. Ще тоді з'явився не тільки жіночий, але і чоловічий стриптиз. Його першими виконавцями були раби-гладіатори, які брали участь в боях оголеними до пояса або взагалі без одягу.

Чоловічий стриптиз в Києві

В наші дні жіночий і чоловічий стриптиз досить популярні. Все частіше клубні вечірки супроводжуються танцями з роздяганням. Це більше не заборонений плід, а спосіб розважитися. Його танцюють, як вдома, для того, щоб здивувати своїм екзотичним танцем партнерку, так і на публіці. Професійні стриптизери, які працюють в дорогих стрип-клубах, не тільки володіють красивим сильним тілом і вродженої пластикою, але і проходять спеціальне навчання у хореографів.

Контакти

 097 947 72 28

 milo.maximus@mail.ru

 

Замовити чоловічий стриптиз у Києві

 

Замовити жіночий стриптиз у Києві

Про стриптиз

Інтимні послуги та знайомства, секс за гроші

Еротична шоу-програма

Стриптизер в подарунок дівчині на дівич-вечір

Оригінальний подарунок в Києві

VIP подарунок дівчині

Подарунок подрузі на дівич-вечір - чоловічий стриптиз

Чоловічий стриптиз - не новина

Види чоловічого стриптизу

Дівич-вечір перед весіллям в сауні: чоловічий стриптиз в подарунок

Чоловічий стриптиз (Київ) в боротьбі з весняним авітамінозом

Хлопчики за викликом. "Хочу хлопця!"

Чоловічий стриптиз замовити

Стриптиз - збочення, або...

Наука стриптизу і піп-шоу

Чоловічий стриптиз - алхімія пристрастей і бажань

VIP ескорт

Чоловічий стриптиз - мистецтво на межі

Як розробляються стрип-номери і для чого в стриптизі жердина

Стриптиз Київ

Чоловічий стриптиз в Києві