Українська / Статті

Наука стриптизу і піп-шоу

Здавалося б, чого простіше скинути з себе одяг хилитаючись стегнами і вигинаючи талію, щоб підкреслити дупу або передніцу - аж ні, справа не така проста, як може здаватися дивлячись на досвідчених працівників стриптизу. Після того як я розповім скільки всього для цього потрібно знати і вміти, багато раз і назавжди забудуть про таких танцях, так що невпевненим у собі це місце краще пропустити.

Почну з того, що і жінки і чоловіки, що працюють в стриптизі, повинні мати приємну зовнішність і обладнаний фігуру. Саме обладнаний, щоб привертати увагу глядача цілком і повністю. Варто комусь із публіки занудьгувати, а зі сцени це ох як помітно, напруження усієї вистави тут же починає знижуватися і під кінець можуть освистати, що для актора рівносильно повного провалу. Ось чому в стриптиз слід йти тільки після неупередженої оцінки своєї зовнішності, причому з боку.

Однак зовнішність ще не все - відсутність комплексів, ось що вкрай необхідно в цій професії. Одна справа показати тіло в чому-небудь і зовсім інша - без нічого. І тільки після цього йде почуття ритму, танцю, пластичність всіх членів і т.д. Мистецтво еротичного танцю розраховане на широку публіку, тому халтурити в ньому не доводиться, до того ж результат визначається, не сходячи з місця і в досить різкій формі.

Стриптиз як індустрія

Останнім часом стриптиз-шоу влаштовуються повсюдно і є необхідним атрибутом різних гулянок. Так що гулянок, в нашій пуританської країні пародію на стриптиз можна спостерігати навіть на екрані телика, а це явне визнання мистецтва такого роду. Однак бізнес як і раніше знаходиться в приватних руках, оскільки вважається таким же непристойним як проституція. Можу погодитися: бажання демонструвати своє тіло для задоволення публіки нерідко збігається з бажанням дати цій публіці можливість ним скористатися, але щодо заробітків танці будуть покруче. Знаючи це, власники будь-яких закладів залучають відвідувачів саме стриптиз-шоу, так як танці голяка однаково цікаві і чоловікам і жінкам.

- стрип-шоу

Складання стрип-номерів певним чином, коли кожен наступний є доповненням попереднього з посиленням сексуальності, називається стрип-шоу. Вони можуть бути певної тематики, визначеної орієнтації і навіть певними за ступенем крутості, адже статевий акт на сцені теж можна витлумачити як еротичне мистецтво. Чим багатше заклад, тим крутіше антураж вистави і використовуваний реквізит, хоча у нас в країні будь-яке представлення з роздяганням називається шоу, навіть якщо це відбувається на пивній бочці посеред заблевал рибного складу. А що ти хотів, таке видовище поки перебиває супутню інформацію, ось і помічаємо лише головне.

- уроки стриптизу

Бажання заробити на своєму умінні змушує стриптизерок і стриптизерів відкривати свої школи, де вони викладають домогосподаркам і домогосподаря всі складнощі еротичного зваблювання за допомогою артистичного роздягання. Ясен пень таке навчання без урахування індивідуальних особливостей людини ні до чого видатному не приведе, але боротися з комплексами допомагає, ось чому по всьому світу існують школи стриптизу, навчальні всім премудростям цієї науки. Особливо схильні до цього жінки підсвідомо розуміючи, що чоловіки, перш за все, заводяться картинкою, а вже потім і всім іншим.
- наочні посібники
Далеко не кожен і не кожна може дозволити собі заняття з досвідченими тренерами самореалізації плоті, але стрип-індустрія знайшла вихід із цього становища - на ринку з'явилося безліч відеокурсів, де будь-який бажаючий за наявності плеєра може освоїти не тільки аеробіку, але і самий справжній стриптиз . У рекламі на цей рахунок сказано щось типу «кожна людина без початкових навичок здатний стати стриптизером і вразити оточуючих своєю еротичністю після трьох переглядів нашого курсу».
Навряд чи варто вірити цим казкам, але популярні і непопулярні працівники еротичного роздягання клепають продукцію під своїм брендом часто-густо. Погано одне - всі матеріали розраховані на просунутого західного глядача і анітрохи не відображають загадкової російської душі.

Контакти

 097 947 72 28

 milo.maximus@mail.ru

 

Замовити чоловічий стриптиз у Києві

 

Замовити жіночий стриптиз у Києві

Про стриптиз

Інтимні послуги та знайомства, секс за гроші

Еротична шоу-програма

Стриптизер в подарунок дівчині на дівич-вечір

Оригінальний подарунок в Києві

VIP подарунок дівчині

Подарунок подрузі на дівич-вечір - чоловічий стриптиз

Чоловічий стриптиз - не новина

Види чоловічого стриптизу

Дівич-вечір перед весіллям в сауні: чоловічий стриптиз в подарунок

Чоловічий стриптиз (Київ) в боротьбі з весняним авітамінозом

Хлопчики за викликом. "Хочу хлопця!"

Чоловічий стриптиз замовити

Стриптиз - збочення, або...

Наука стриптизу і піп-шоу

Чоловічий стриптиз - алхімія пристрастей і бажань

VIP ескорт

Чоловічий стриптиз - мистецтво на межі

Як розробляються стрип-номери і для чого в стриптизі жердина

Стриптиз Київ

Чоловічий стриптиз в Києві