Українська / Статті

Як розробляються стрип-номери і для чого в стриптизі жердина

Для деяких оголення тіла
єдиний спосіб залишитися одягненими.
Валерій Салтиков (афоризми)

Про всяк випадок трохи заглянув за лаштунки цього шоу-бізнесу, і дещо вдалося дізнатися з подробиць, які самі стриптизери і стриптизерки навряд чи винесуть на вулицю, навіть якщо це буде справжнісіньким сміттям. Справа в тому, що в кожній професії є свої секрети, які прийнято ховати в рукаві - в стриптизі рукавів немає і ховати все доводиться за гумкою з трусів в кращому випадку, а то і в більш інтимних місцях.

Але раз я оголосив своє усезнайство, хто ж повірить, що мені не довелося запитати про все очевидця, тим більше он він, прямо переді мною жує величезний шматок торта і, не особливо напружуючись, по слову розповідає про те, що твориться в гримерках, де працівники стриптизу готуються до своєї професії щосили. Ні, я не стану зупинятися на інтимні подробиці і різних специфічних казуси властивих місця, про який йде мова, я спробую на конкретному прикладі узагальнити весь стрип-бізнес, і нехай у мене вийде трохи кострубато, зрозуміти цимус тлумачним читачеві особливих труднощів не складе. За вікном зима і хуртовина - зги ні ДеЦла не бачити ... Це нам не завадить про стриптиз тлумачити...

Як розробляються стрип-номера
Відразу скажу, постановкою номерів для стриптизерів в нашій країні навряд чи хто займається професійно. Це в буржуїни, там на кожну нірку є своя «наружка», а на кожного порнографа - порнушку, у нас все значно простіше. Досить танцюристу або танцівниці прикинути себе в ролі якого-небудь популярного в народі героя будь-якої професії, підібрати для цієї мети відповідне барахло з найближчого сільмагу і номерок готовий.

Хлопці й дівчата самі підбирають відповідний музончік, надягають робу пожежника, форму мента, халат ліпив, амуніцію скелелаза або лахміття привокзального бомжа і всю цю хрень тягнуть з собою на сцену, щоб з максимальним ефектом позбутися шмотья за відведений номеру час.

Що стосується світла, звуку і запахів - це все супутнє і зовсім не вимагає режисури, оскільки у нас в країні цінується оголене тіло, а зовсім не способи його оголення. Так, в закордонний над цим дійсно працює цілий штат, тому там так злагоджено діє система шоу заснована на оголених, але не скрізь і не завжди. І взагалі я не виключаю, що при бажанні окремі розгорнуті російські структури секс-бізнесу вже цілком здатні дозволити собі утримання нормальних режисерів-постановників, освітлювачів, хореографів, звукорежисерів і багато чого ще.

Тепер власне про сам номері. Завдання стриптизера або стриптизерки в тому, щоб не просто роздягнутися перед публікою і розкидати одяг по всьому подіуму і в найближчих до сцени глядачів, а щоб максимально підігріти інтерес до того, що діється на їх очах і, особливо до того, що знаходиться в трусиках. Дати відчути сексуальний магнетизм тіла крізь одяг на відстані, не торкаючись, пообіцяти багато більше і звалити зі сцени в найвідповідальніший момент - це мистецтво, навіть якщо в народі називається «динамо».

Власне кажучи, дамам потрібна лише перша асоціація на стриптизера і його уявну спеціальність, потім вони тут же підставляють в цей образ добре знайомої людини, і всі інші групові маніпуляції проводять з ним. А чоловікам взагалі по барабану сенс номера, аби фігурка стриптизерки відповідала тим фантазіям, що не дають спати ночами.

Проте, оригінальність не чужа і в справах стриптиз. Деякі хлопці та дівчата, особливо всякі циркачі, гімнасти, танцюристи і т.д. здатні настільки витончено розважати натовп своїм тілом, що стають справжніми знаменитостями. Чутка про деякі поширювалася з незапам'ятних часів і якщо багатьох чимось відомих свого часу забули, люди, які позбавляють себе від одягу за гріш, увійшли в аннали історії міцно.

Для чого в стриптизі жердину
Необхідним атрибутом будь-якого стриптиз-шоу є металевий шест, який встановлюється в самому проглядається місці сцени або подіуму. Це тільки на перший погляд його роль нічого не означає, насправді металева палка є точкою прив'язки танцюриста.

У залі напівтемрява, світлова ілюмінація, знову ж такі-сякі руху стриптизера можуть вивести його зі стану рівноваги і просторової орієнтації, і тоді він ризикує навернутися акурат в зал для глядачів, ненароком зашибісь своїми геніталіями одну з почесних відвідувачок. І такі випадки бували, правда, поки в жіночому стриптизі, коли силіконові груди виявилися непомірно важкими для тендітних шийних хребців якогось клерка-очкарика, і він подав на заклад в суд. А тут кружляйся навколо опори хоч вправо хоч вліво, тільки руки не розтискай і ніяких сумних наслідків.

У стародревні часи, коли стриптиз-театри виїжджали на виступи в величезних возах, покрівлю над імпровізованою сценою підтримували саме металеві опори. Вищим шиком серед танцівниць вважалося крутонути над натовпом, вхопившись за цей самий жердину, так що традиція танцювати стриптиз саме таким чином, йде корінням хрін знає в які століття.

Другий момент значущості жердин, це орієнтир на місцевості для орієнтації столів з відвідувачами на шоу. Чи не станеш же сидячи спиною дивитися на розмахує членом факіра або цікавитися, скільки лез небезпечної бритви може вмістити в своїй вагіні танцівниця? Клієнт забашлять і має право побачити все чудеса володіння оголеним тілом. Останнім часом сцену стриптиз-барів перенесли ближче до народу, щоб і помацати і розглянути і грошики куди слід засунути, що не перебігаючи через весь зал.

Тепер присіла до барної стійки відвідувачку або капає слиною від жадання відвідувача запросто можуть долучити до танцю - стриптизерці досить нагнутися, адже вона крутиться навколо своєї жердини акурат на цій самій стійці. Хоча в солідних закладах жердину є аксесуаром номера. Завдяки тому, що він кріпиться враспор між підлогою та стелею, причому наглухо, деякі стриптизери зі спортивним ухилом, а таких в темі більшість, люблять підійматися по ньому, демонструючи захопленим глядачам і глядачка рельєф м'язів різних частин тіла.

Контакти

 097 947 72 28

 milo.maximus@mail.ru

 

Замовити чоловічий стриптиз у Києві

 

Замовити жіночий стриптиз у Києві

Про стриптиз

Інтимні послуги та знайомства, секс за гроші

Еротична шоу-програма

Стриптизер в подарунок дівчині на дівич-вечір

Оригінальний подарунок в Києві

VIP подарунок дівчині

Подарунок подрузі на дівич-вечір - чоловічий стриптиз

Чоловічий стриптиз - не новина

Види чоловічого стриптизу

Дівич-вечір перед весіллям в сауні: чоловічий стриптиз в подарунок

Чоловічий стриптиз (Київ) в боротьбі з весняним авітамінозом

Хлопчики за викликом. "Хочу хлопця!"

Чоловічий стриптиз замовити

Стриптиз - збочення, або...

Наука стриптизу і піп-шоу

Чоловічий стриптиз - алхімія пристрастей і бажань

VIP ескорт

Чоловічий стриптиз - мистецтво на межі

Як розробляються стрип-номери і для чого в стриптизі жердина

Стриптиз Київ

Чоловічий стриптиз в Києві