Українська / Статті

VIP ескорт

Тут представлені кращі хлопці. Всі породисті красені і професіонали своєї справи, мають чудову освіту, прекрасно володіють іноземними мовами. Деяких можна побачити на обкладинках журналів, є переможцями різних конкурсів.

Ви потребуєте особливої уваги, відповідному найвищому рівню?

Ми пропонуємо Вам VIP ескорт.

Для Вас, і тільки для Вас найсексуальніші чоловіки, найгарячіші представники сильної статі, чудові, ретельно відібрані, що відповідають найвищим вимогам і критеріям оцінки. Їх можна побачити на обкладинках глянцевих журналів, модних показах, у відеокліпах зірок естради. Вони представляють вищий клас ескорт послуг. Серед них актори театрів і шоу балетів, художники і поети, спортсмени та просто цікаві і гарні люди.

Титуловані переможці різних конкурсів, які мають чудовою пластикою і вишуканим смаком. Вони відмінно розбираються в мистецтві, не проти скласти компанію за грою в теніс або гольф.

Вони знають всі секрети інтимних відносин, зуміють задовольнити Ваші приховані бажання, легко перевтіляться в героїв фільмів і книг.

Всі вони освічені, володіють кількома іноземними мовами, і стануть гідними супутниками поважної особи в будь-якій точці світу. Вони можуть поєднувати в собі роль перекладача, помічника, друга і еротичного супутника.

Наші VIP хлопці на найвищому утраті виконають всі Ваші побажання. Тонкі цінителі чоловічої чарівності і любовних утіх, не залишаться розчаровані.

Крім класики, Вам будуть запропоновані бісексуали, для супроводу окремих осіб або сімейної пари.

VIP хлопчик, скрасить Ваш відпочинок феєричним стриптиз-шоу, або тайським масажем. Подарує Вам незабутні моменти, і якщо побажаєте, він може стати тільки Вашим, на дуже тривалий період.

Він завжди в гарній фізичній формі і прекрасному настрої. Він вміє знайти підхід до будь-якого клієнта. Він буде пам'ятати про Ваші переваги і користь. Відмінно впоратися з будь-якою роллю, яку б Ви йому не відвели.

VIP ескорт це кращі з кращих. Вони проходять наджорсткий відбір і мають достатній досвід для надання послуг на найвищому рівні. Вони завжди готові для виїзду в будь-яку точку світу.

Вони раді виконувати Ваші привілейовані мрії в будь-який час доби. Наші хлопчики подарують вам райську насолоду, і гарантоване задоволення.

Зробіть VIP замовлення, і Вам буде належати те, що не є простій людині. Подаруйте собі солодкі моменти королівського життя, відчуєте себе на вершині світу. Нехай Ваш світ заграє яскравими фарбами, оточіть, себе найкращими і сексуальними хлопцями, адже Ви гідні цього!

Контакти

 097 947 72 28

 milo.maximus@mail.ru

 

Замовити чоловічий стриптиз у Києві

 

Замовити жіночий стриптиз у Києві

Про стриптиз

Інтимні послуги та знайомства, секс за гроші

Еротична шоу-програма

Стриптизер в подарунок дівчині на дівич-вечір

Оригінальний подарунок в Києві

VIP подарунок дівчині

Подарунок подрузі на дівич-вечір - чоловічий стриптиз

Чоловічий стриптиз - не новина

Види чоловічого стриптизу

Дівич-вечір перед весіллям в сауні: чоловічий стриптиз в подарунок

Чоловічий стриптиз (Київ) в боротьбі з весняним авітамінозом

Хлопчики за викликом. "Хочу хлопця!"

Чоловічий стриптиз замовити

Стриптиз - збочення, або...

Наука стриптизу і піп-шоу

Чоловічий стриптиз - алхімія пристрастей і бажань

VIP ескорт

Чоловічий стриптиз - мистецтво на межі

Як розробляються стрип-номери і для чого в стриптизі жердина

Стриптиз Київ

Чоловічий стриптиз в Києві