Українська / Статті

Стриптиз - збочення, або...

Російський стриптиз повинен починатися з дублянки,
а закінчуватися валянками.
Валерій Салтиков (афоризми)
Стриптиз - збочення, або ... закономірність?

Що таке стриптиз і піп-шоу

Зазвичай написання подібних подглави для своєї книги почну з оригінального, на мій погляд, власного визначення поняття, про який піде мова: стриптиз і піп-шоу є задоволення ексгібіціоністські і вуайерістскій потреб людини в аудіосупровід.

Погодься, виглядає куди цікавіше побитого поняття типу «strip + tease», чи то пак «дражливе роздягання». До того ж так можна трактувати що завгодно, наприклад, «lips + tease», чи то пак «жарт мовою» позначає оральні ласки, або «ass + tease», типу «вертіння задом» із запрошенням до анального сексу - а що, прикольно.

В реалі вітчизняний термін з'явився через відсутність назви як такої в нашому рідному і могутньому і оскільки свобода вдач властива в основному закордонним мешканцям, назва викриття на публіці придумали саме вони. Хрін з ним, з назвою, не збираюся перейменовувати, тим більше, доморощений стриптиз навряд чи стане законодавцем мод в такому мистецтві, але піддати аналізу даний напрямок просто зобов'язаний, щоб зайвий раз підтвердити всеосяжність матеріалів моєї книжечки.

Отже, маю намір копнути цю тему глибше і якщо ти зі мною читач, запасайся повітрям, оскільки пірнаємо. Так, зовсім забув: піп-шоу - одна з різновидів стриптизу, де номери виконуються за склом, яке відокремлює танцівників від публіки.
Класифікація стриптизу
Перш за все, слід класифікувати таке явище, як публічне скидання одягу і дати йому більш зрозуміле тлумачення з точки зору простого смертного людини, яка не присмачуючи текст малозрозумілими словами і не завантажуючи і без того перевантажені уми сучасного хомосапіенс непотрібною інформацією. Ясен пень фахівцям моя трактування стриптизу здасться примітивною і науково не обгрунтованою, але тобі читач хіба не по барабану відсутність посилань на джерела? Головне вловити сенс, а згодом сам знайдеш додаткові матеріали відповідні твоєму інтелекту.

Класифікація стриптизу багатогранна як будь-яке мистецтво, тому відобразити його в повній мірі в рамках книги нереально, проте ключові моменти ми обговоримо, нехай навіть в односторонньому порядку - без дискусій. Але я сподіваюся, ти мені довіряєш читач, адже стільки сторінок разом прочитано, до того ж будь-який навіть самий авторитетну думку з часом піддається корекції, а то і взагалі замінюється протилежним, хіба не так? Стояла адже раніше земля на китах, слонах і черепах - і нічого, поки хтось не спростував думки авторитетного людини стверджував це і не одягли Землю в форму кулі приплюснутого децл з полюсів. Так поступимо і зараз, тим більше тема мені ніби як знайома не з чуток. Коротше, стриптиз буває:

- художнім

Художнім стриптизом можна назвати чоловіче чи жіноче позбавлення від одягу в танці, в основі якого лежить постановка художніх номерів з урахуванням хореографії, відносної смислового навантаження і загальним контролем збудження глядачів.

Відбувається, як правило, в спеціально відведених і підготовлених для цього місцях на публіці підсвідомо готової до майбутнього шоу і виставляється в програмі зі схожими номерами інших виконавців. Як матеріал для підготовки номера використовуються різні сюжети з життя, але в основному пародіюються професії близькі по духу присутнім або зрозумілі більшості.

В художньому стриптизі враховується все, починаючи з манери поведінки стриптизерки або стриптизера і закінчуючи знімається ними одягу. Для номерів такого класу підбираються найбільш колоритні чоловіки і жінки, здатні і без наготи справляти враження на публіку. Це свого роду еліта працівників оголеного тіла, роздягається виключно за бабки.

- адаптованим

Адаптований стриптиз є все той же публічне викриття, але вже строго наступне побажанням глядачів. Виповнюється для однорідної публіки як в відведених місцях з попереднім замовленням, так і на виїзді, коли стриптиз є доповненням до основної програми святкувань.

Адаптований стриптиз можна назвати дещо спрощеним варіантом стриптизу художнього, оскільки вимоги до нього знижені, бо присутні по ходу вже об'єднані в один колектив і легше піддаються збудженню.

При адаптованому стриптизі номери виконуються одним танцюристом або невеликою групою, а сама програма складається з одного або двох виходів, щоб не набриднути розпаленілої натовпі. Якість такого класу стриптизу залежить виключно від правильності підбору виконавців і самих номерів. У Росії найчастіше використовується для сюрпризів або для розіграшів, що за нашими мірками приблизно одне й те саме.

- фольклорним

Фольклорний стриптиз має коріння йдуть в старовину, тому виповнюється згідно з тими правилами, з використанням тих костюмів і являє собою скоріше звичайний танець з частковим або повним роздяганням, в якому нагота спрямована не на збудження інтимних інтересів, а на привернення уваги учасників шоу до зовсім інших тем - до підвищення врожайності, наприклад.

Нині у Вітчизні не застосовується, але колись подібні танці виконувалися кілька разів на рік і по своїй відвертості не поступалися нинішнім стриптиз-шоу, навіть якщо в ролі танцівників і танцівниць були непрофесіонали. У наш час зберігся в не дуже розвинених країнах, особливо в тих, де знімати власне нічого. Фольклорний стриптиз зайвий раз підкреслює своє більш давнє походження, ніж пропонують сучасні тлумачі розпусного танцю.

- ритуальним

Ритуальний стриптиз на кшталт фольклорному, проте виконується виключно професіоналами. Зародився, хрін знає в які століття і застосовувався з однією єдиною метою - залучити максимальну кількість адептів до тієї чи іншої релігії. Хай вибачать мене догматики різних віросповідань, але культ оголеного тіла служив саме цієї мети.

На мою думку, ритуальний стриптиз став прабатьком сучасного стриптизу, оскільки в ньому застосовувалися такі привертають увагу елементи як гра світла на оголених тілах (танці завжди відбувалися в світі відкритого вогню), музичний супровід (всі рухи робилися під ритмічну або музику, що зачаровує) і прив'язка дії (ритуали відбувалися напередодні свят, що спочатку мало на увазі деяку збудженість глядацького свідомості).

- гіпертрофованим


Гіпертрофованим (екстремальних) стриптизом можна назвати танці в садомазохістських стилі, коли в якості атрибутики шоу використовуються різні предмети (батоги, ланцюги, мотузки, різки, наручники, підвіски, розплавлений віск і т.д.) секс індустрії, а також причандали відповідно до місцевих умов виконання.

Такий стриптиз не має нічого спільного з класичними варіантами, оскільки жоден звичайний виконавець танцю не стане піддавати своє тіло катуванням, проте в деяких регіонах саме такими танцями приваблюють туристів. Видовище далеке від еротичного, але деяким подобається, тому попит народжує пропозицію. Мені довелося стати учасником подібного шоу відпочинку - прикольно, особливо трюки з задуванням свічок і перетягування за допомогою вагіни колючо-ріжучих предметів.

- приватним


Стриптиз виконуваний для одного глядача називається приватним. В цьому випадку танцюристи концентрують танець в близькості від замовника, місцями вступаючи з ним у безпосередній контакт. Сенс такої танцю максимально порушити глядача, аж до його оргазму. Приватний танці стоять набагато дорожче, тому доступні не всім, але для самих працівників стриптизу це халявна работенка, так як не вимагає тієї самовіддачі, що необхідна широкому загалу.

Природно для виконання приватного стриптизу не годяться танцівники і танцівниці, які не допускають продовження у вигляді сексу, тому приватні танці є невід'ємною частиною елітної проституції. Що стосується піп-шоу, це завжди приватний танець з тією лише різницею, що клієнт не в змозі взяти участь в процесі через наявність перегородки у вигляді скла.


- партнерським


Партнерським стриптизом називається спроба звичайний секс продемонструвати перед сексом або під час нього свої навички зваблювання, втілюючи їх у пародію на еротичний танець. Чому пародію - тому що для бачив професійний стріптізтакіе потуги не можуть здатися чимось іншим, навіть якщо це виконується його улюбленим партнером або партнеркою.

Стриптиз - це мистецтво, причому за складністю перевершує звичайне акторське ремесло, так як практично завжди виконується сольно. Якщо хтось здатний бачити фальшиву гру акторів, то прикинь, як буде виглядати фальшива гра стриптизерів або стриптизерок? Так дивлячись на таке втратиш зачатки збудження, не те, що примножити.

Ось чому не раджу розігрувати один перед одним сцени з кінофільмів або фрагменти стриптиз-шоу на повному серйозі - тільки в жартівливій формі і короткочасно, не дозволяючи партнерові або партнерці зробити акцент на чому-небудь конкретному. Навряд чи виявлені недоліки тіла нададуть перед сексом послугу, хіба тільки ведмежу.

Контакти

 097 947 72 28

 milo.maximus@mail.ru

 

Замовити чоловічий стриптиз у Києві

 

Замовити жіночий стриптиз у Києві

Про стриптиз

Інтимні послуги та знайомства, секс за гроші

Еротична шоу-програма

Стриптизер в подарунок дівчині на дівич-вечір

Оригінальний подарунок в Києві

VIP подарунок дівчині

Подарунок подрузі на дівич-вечір - чоловічий стриптиз

Чоловічий стриптиз - не новина

Види чоловічого стриптизу

Дівич-вечір перед весіллям в сауні: чоловічий стриптиз в подарунок

Чоловічий стриптиз (Київ) в боротьбі з весняним авітамінозом

Хлопчики за викликом. "Хочу хлопця!"

Чоловічий стриптиз замовити

Стриптиз - збочення, або...

Наука стриптизу і піп-шоу

Чоловічий стриптиз - алхімія пристрастей і бажань

VIP ескорт

Чоловічий стриптиз - мистецтво на межі

Як розробляються стрип-номери і для чого в стриптизі жердина

Стриптиз Київ

Чоловічий стриптиз в Києві