Українська / Статті

Чоловічий стриптиз замовити

Для того, щоб чоловічий стриптиз замовити потрібно всього лише номер набрати. Ця фраза-віршик крутилася в моїй голові, коли ми з подругами вирішили трохи розважитися. Закінчилася нудна робочий тиждень. Ми зустрілися в клубі, потім продовжили вдома. І тепер душа жадала свята. Ми вирішили замовити чоловічий стриптиз.

Залізли в інтернет, вбили фразу «чоловічий стриптиз замовити», і досить швидко у нас виявився список телефонних номерів та фотографії справжніх мачо. І хтось із цих мачо вже зараз міг би бути у нас вдома. Душа вимагала свята! Звичайно, ми довго вибирали, так як у всіх розбігалися очі. Виявляється, щоб чоловічий стриптиз замовити - потрібно зробити вибір - і це найважче. Всі чоловіки потрясали красивими тілами. Зрештою, ми зупинили вибір на м'язистому довговолосому красені в образі піонера. Його мужність так забавно контрастувала з дитячим костюмом і червоною пілоткою.

Ми довго сперечалися, хто ж подзвонить, щоб замовити чоловічий стриптиз. Але в результаті дзвонити довелося мені. Я глибоко вдихнула, набрала номер, і випалила - можна чоловічий стриптиз замовити? На тому кінці дроту виникла пауза, що здалася мені вічністю.

Потім раптом приємний чоловічий голос мені відповів. «Добрий вечір, шановна леді! Звичайно ж, ви можете чоловічий стриптиз замовити! Ви можете замовити все що завгодно, і все для вас буде зроблено, тому що сьогодні саме ваш вечір! Тому, не соромтеся, не обмежуйте себе в ваших бажаннях. Ми з Вами домовимося!».

Ну після такого, я розслабилася, і ми почали обговорювати деталі. Дуже швидко на порозі нашої квартири виник той самий красень, і ... Можу сказати Вам лише те, що ідея чоловічий стриптиз замовити була дуже вдалою. Вона дозволила по справжньому відпочити від трудових буднів, і крім мистецтва стриптизу поспілкуватися насправді з цікавою молодою людиною, цікавим як особистість - що для мене виявилося незвичайним - надто вже багато упереджень було з приводу стриптизерів. Тому ... для того щоб чоловічий стриптиз замовити, потрібно всього лише номер набрати ... Нехай і ви згадаєте цей віршик, коли вам стане нудно.

Контакти

 097 947 72 28

 milo.maximus@mail.ru

 

Замовити чоловічий стриптиз у Києві

 

Замовити жіночий стриптиз у Києві

Про стриптиз

Інтимні послуги та знайомства, секс за гроші

Еротична шоу-програма

Стриптизер в подарунок дівчині на дівич-вечір

Оригінальний подарунок в Києві

VIP подарунок дівчині

Подарунок подрузі на дівич-вечір - чоловічий стриптиз

Чоловічий стриптиз - не новина

Види чоловічого стриптизу

Дівич-вечір перед весіллям в сауні: чоловічий стриптиз в подарунок

Чоловічий стриптиз (Київ) в боротьбі з весняним авітамінозом

Хлопчики за викликом. "Хочу хлопця!"

Чоловічий стриптиз замовити

Стриптиз - збочення, або...

Наука стриптизу і піп-шоу

Чоловічий стриптиз - алхімія пристрастей і бажань

VIP ескорт

Чоловічий стриптиз - мистецтво на межі

Як розробляються стрип-номери і для чого в стриптизі жердина

Стриптиз Київ

Чоловічий стриптиз в Києві