Українська / Статті

Стриптиз Київ

МУЗИКА ДЛЯ стриптизу
Музичну композицію для супроводу номера зазвичай вибирає ді-джей або як вони самі себе називають звукорежисер. Аж надто в лом йому паритися з приводу спецзамовлення на певну музику, ось і доводиться периферійним стриптизерам кроїти номер на догоду мелодіям. Ясен пень в крутих закладах все звукове супровід обставляється на вищому рівні і різницю в сприйнятті, треба сказати, особисто я помітив охрененно.

Красива мелодія і красива оголена жінка видовище дійсно чарівне, навіть якщо поиметь її не доведеться ніколи в житті. Якщо вжитий алкоголь під час стриптизу не зовсім рясні, відвідувачі або глядачі можуть самі стати безпосередніми учасниками або учасницями шоу і навіть злегка оголитися з нагоди. В основному ж номера спрямовані, щоб показати красу оголеного тіла, отже, музика або відверто запальна і ритмічна, здатна порушувати плотське бажання, або плавна і лірична, здатна пробуджувати еротичні фантазії.

У чоловічому стриптизі лірики не так багато, якщо немає спеціального замовлення для будь-якої толстосумкі або товстосума, але це вже «приват» та там діють зовсім інші правила. В цьому випадку еротична мелодія ретельно вивіряється і напівголий, а то і зовсім гігант разом з усім своїм достоїнством виконує вкрадливі па в близькому контакті.

Скільки платять стриптизерам
Відразу скажу - не особливо багато, інакше ця індустрія вже давно стала б вимагати великих людських ресурсів. Чому так вважаю, ну, по-перше, не так багато людей мають можливість відвідувати такі видовища, отже, попит на розваги подібного роду не такий великий, щоб вважатися масовим. По-друге, відвідують стрип-шоу або роззяви, що зібрали необхідну суму, щоб просвітитися, як я, наприклад, або постояльці.

Першим по барабану на кого дивитися, в той час як другі подібно гурманам бажають «свіжого м'яса» і саме їхні побажання формують особовий склад шоу. Знаючи, що плинність кадрів необхідна для видовищності і привабливості шоу, організатори особливо не обтяжують себе сумами контрактів, хіба тільки у виняткових випадках винятковою популярністю стриптизера або стриптизерки.

Це в буржуїни, де стрип-індустрія вже давно набрала обертів, господарі шоу змінюються працівниками через профспілку, утримуючи таким чином інтерес клієнтів, у нас простіше замінити танцівника, щоб не обтяжувати себе якимись зобов'язаннями. Знаю, про кого ти подумав в цей момент читач - а ти думаєш, він просто так вигідно одружився на знаменитості? ..

Питаєш, як же ці бідненькі напівголі хлопці та дівчатка заробляють на хліб насущний? Відповім: консумацією і приватними танцями, а також проституцією, благо одне іншому ніби як не заважає. Приватний танець це коли учасник шоу звивається всіма своїми стегнах перед обраним їм суб'єктом до тих пір, поки той не збудиться настільки, що засуне йому куди-небудь монетку.

При розвиненому мистецтві стриптизу для цього існують спеціальні кабінки, що дозволяють клієнту і стриптиз-працівникові усамітнюватися від цікавих очей. Ясен пень, що відбувається там оплачується за окремим тарифом. Що стосується консумацію - це коли стриптизери і стриптизерки розкручують публіку на товари з бару, організовуючи грандіозні пиятики і отримуючи свій відсоток від подібних бардельерчіков. Ясен пень це вже не той стриптиз , про який я говорив як про мистецтво, але їсти хочеться всім, тому всі засоби хороші.

Не скажу нічого нового, якщо зазначу, що найбільш затребуваними повіями є якраз працівники подібних закладів, оскільки постійно на виду і оскільки досконало знають звички людей відвідують їх шоу. Жінкам ясна річ важче - статева активність стриптизерів невелика, але всім іншим при такому наявності «пасиву» скаржитися гріх.

Коротше, на життя вистачає, до того ж можна легко впасти на хвіст багатому спонсору як альфонса або утриманки, і якщо пощастить, танці перенесуться в чиюсь спальню і більше веселити публіку, помахав пенісом або грудьми, не доведеться.

Контакти

 097 947 72 28

 milo.maximus@mail.ru

 

Замовити чоловічий стриптиз у Києві

 

Замовити жіночий стриптиз у Києві

Про стриптиз

Інтимні послуги та знайомства, секс за гроші

Еротична шоу-програма

Стриптизер в подарунок дівчині на дівич-вечір

Оригінальний подарунок в Києві

VIP подарунок дівчині

Подарунок подрузі на дівич-вечір - чоловічий стриптиз

Чоловічий стриптиз - не новина

Види чоловічого стриптизу

Дівич-вечір перед весіллям в сауні: чоловічий стриптиз в подарунок

Чоловічий стриптиз (Київ) в боротьбі з весняним авітамінозом

Хлопчики за викликом. "Хочу хлопця!"

Чоловічий стриптиз замовити

Стриптиз - збочення, або...

Наука стриптизу і піп-шоу

Чоловічий стриптиз - алхімія пристрастей і бажань

VIP ескорт

Чоловічий стриптиз - мистецтво на межі

Як розробляються стрип-номери і для чого в стриптизі жердина

Стриптиз Київ

Чоловічий стриптиз в Києві